* فروش پنلهای ارسال و دریافت اس ام اس :

برای ارسال و دریافت SMS بر روی بستر اینترنت شما به یک شماره اختصاصی نیاز دارید. شماره های اختصاصی شرکت صبا پیام با پیش شماره 3000 شروع شده و در ادامه به چند عدد دیگر ختم می شود مانند 30002362  .

با دریافت یک شماره اختصاصی شما قادر به ارسال SMS از طریق اینترنت خواهید بود و کلیه موبایلهای کشور قادر خواهند بود به شماره اختصاصی شما SMS ارسال کنند.

امکاناتی از قبیل : ارسال منطقه ای ( از روی نقشه ) ارسال گروهی ( بانک های اطلاعاتی ) ، ارسال زماندار و مسابقه و نظرسنجی و .... در سامانه های مختلف شرکت صبا پیام وجود دار.


* ارسال اس ام اس تبلیغاتی :

در صورتی که امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود را از طریق سامانه های شرکت نداشته باشید این شرکت آمادگی ارسال اس ام اس های تبلیغاتی شما را به صورت منطقه ای ، کد پستی  و مشاغل دارد .کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید .


شما هم می توانید به راحتی  از مشتریان ما باشید .....

هتل ها می توانند...

کیفیت خدمات خود را با ارسال یک پیامک قدردانی و تشکر پس از خارج شدن مسافر از هتل، ارتقاء دهند، آنها همچنین می توانند در صورتیکه که مسافر وسیله را در هتل جا گذاشته باشد، آن را با پیامک مطلع نمایند.

رستوران های واقع در مراکز خرید...

می توانند مشتریان منتظر خود را به جای انتظار در رستوران، با ادامه خرید در مرکز خرید خوشحال نمایند. یک پیامک آنها را از اینکه سفارش آنها آماده تحویل گردیده است مطلع خواهد نمود.

مدارس می توانند...

با یک پیامک اولیاء محصلان را از یک وضعیت اضطراری، یک جلسه و ... آگاه نمایند.

کتاب فروش های می توانند...

با جمع آوری یک پایگاه داده ای از مشتریان و علاقمندی های آنها،با استفاده از یک پیامک آنها را از آخرین کتاب های چاپ شده در حوزه علاقمندی ایشان مطلع نمایند.

آژانس های مسافرتی می توانند...

با پرسش یک سوال (شما سفر به کدام کشور را دوست دارید؟ 1- ترکیه2-تایلند ...)و دریافت پاسخ آن علاقمندی های مشتریان خود را یافته و در فرصت مناسب تورها و خدمات مرتبط را به آنها ارائه نمایند.

بوتیک ها می توانند...

با جمع آوری تاریخ تولد مشتریان خود، با ارسال یک پیامک تبریک و پیشنهاد یک تخفیف در روز تولد آنها، علاوه بر افزایش فروش خود مشتریان خود را نیز خوشحال نمایند.

شرکت های خدماتی کوچک می توانند...

با یک پیامک مشتریان خود را از آماده بودن سفارش مطلع نمایند.

پزشکان می توانند...

با استفاده از یک پیامک بیماران خود را از وقت ویزیت یا برنامه پزشکی مطلع نمایند.

مدیران می توانند...

قبل از جلسات خود یک پیامک کوتاه شامل اطلاعاتی از قبیل موضوع، زمان و آدرس محل برگزاری جلسه را به مدعوین جلسه ارسال نمایند و یا آنها را از کنسل شده جلسه آگاه نمایند.

بوتیک ها میتوانند...

مشتریان خود را از حراجی و حتی رسیدن اجناس جدید مطلع سازند.

مدارس و آموزشگاه ها می توانند...

دانش جویان و دانش آموزان را با ارسال پیامک از روز امتحان و همچنین روز ثبت نام و تاریخ شروع ترم جدید آگاه سازند.

:: اطلاعات پشتیبانی و فروش

جهت ارتباط با واحد فروش و پشتیبانی :
  • تلفن واحد فروش : 22221966-021
  • تلفن واحد پشتیبانی : 22275424-021
  • نمابر شرکت : 02122222089
  • شماره سامانه پیامک : 30002362
  • ایمیل پشتیبانی : support@sabavas.com
  • ایمیل روابط عمومی : info@sabavas.com

برخی از مشتریان ما...